پنجشنبه 30 دى 1400  /  2022 20 Jan   
ساعت :  17:27 GMT  /  تهران -  20:57
سایت تخصصی گرافیک
سایت تخصصی گرافیک سایت طراحان گرافیک آنلاین خدمات سایت شامل طراحی گرافیک آنلاین طراحی وب ، و بانک بزرگ عکس می باشد سفارشات آنلاین ، طراحی آنلاین ، پرداخت آنلاین با صرف کمترین وقت ممکن
سایت طراحان گرافیک آنلاین خدمات سایت شامل طراحی گرافیک آنلاین طراحی وب ، و بانک بزرگ عکس می باشد سفارشات آنلاین ، طراحی آنلاین ، پرداخت آنلاین با صرف کمترین وقت ممکن

در سال 1388 کار سایت نیازمندیهای صنعت چاپ و تبلیغات با هدف پیوند دادن میان صنعتگران این صنف و ایجاد تعامل میان خدمات دهندگان و مصرف کنندگان آغاز گردیده است .
 نیاز های بسیاری در این صنف شناسایی گردیده که در این سایت گنجانده شده است ، هم اکنون پیوندگاه بسیار مناسبی برای تعامل اهالی صنف می باشد. همانطور که خود بهتر می دانید برای رساندن نام شما به گوش مشتریان باید میلیون ها تومان خرج تبلیغات کنید. ولی ما با هزینه اندکی صدای شما را به جهانیان می رسانیم .
 در زیر شرحی از فعالیت های سایت را در دو بخش به اختصار می خوانیم.
آگهی دهندگان بخوانند
در این سایت بهترین تکنیک های سئو لحاظ گردیده و پس از ثبت آگهی در این سایت چند مورد برای شما مهم خواهد بود .
نام شما در موتور های جستجو ثبت می گردد .
امروزه اکثر مدیران مایحتاج مصرفی را در اینترنت جستجو می کنند به همین جهت رقابت در اینترنت مبحث مهمی در تجارت امروز است .
با مطالعه این سایت می توانید دانش خود را در زمینه چاپ گسترش داده و بروز باشید.
به راحتی می توانید فروش خود را افزایش دهید.
رقیبان خود را زیر نظر داشته باشید و عادلانه رقابت نمائید.
اخبار صنفی را دنبال نمائید و...
 خدمات گیرندگان بخوانند
به علت پیچیدگی فرایند چاپ این کار کمی شبیه شعبده بازی است چرا که در این صنف معمولا قیمت های متفاوتی ارائه می گردد و شما سر در گم می شوید که مثلا 1000 نسخه کار تراکت شما با قیمت 100000 تومان منطقی است یا 50000  هزار تومان یا 600000 تومان .
ما برای شما تمامی مراحل چاپ شامل قبل از چاپ ، چاپ و پس از چاپ را دسته بندی کردیم و سعی نموده ایم بهترین خدمات دهندگان را گرد هم آوریمیعنی شما از هر قسمت مثلا لیتوگرافی می توانید چندین لیتوگرافی را انتخاب نموده و منطقی ترین قیمت را سفارش بدهید.
در ضمن باید بگویم در هر بخش از کار قسمت هایی به نام آموزش وجود دارد که شما را با آن فرایند آشنا می سازد و شما می توانید به راحتی با کاری که برای شما انجام می شود آشنا شوید . مثلا در قسمت لیتوگرافی به دنبال لیتوگرافی چیست بگردید. یا در بخش صحافی چنانچه نمی دانید صحافی چیست به طور کامل توضیحات را مطالعه فرمائید.

 

قوانین سایت
این سایت تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی ایران و ثبت شده در سامانه ساماندهی وب سایت های ایرانی است و آگهی هایی که دارای محتوای مجرمانه باشد پس از بازدید مدیر سایت حذف می گردد.
این سایت یک سایت کاملا تخصصی است لذا از درج آگهی با محتوایی که غیر از صنعت چاپ و تبلیغات و بسته بندی و صنایع وابسته است خود داری فرمائید.
لطفا از درج آگهی با محتوای تکراری پرهیز نمایید.
چنانچه می خواهید آگهی شما اثری مطلوب داشته باشد شرح کار خود را به صورت کامل درج نمایید و ازنوشتن صرفا کلماتی مانند انجام کلیه امور چاپی پرهیز نمایید. به طور مثال اگر می خواهید کار خود را تشریح کنید، امکانات خود را به صورت کامل شامل دستگاه هایی که با آن کار می کنید ، جوهری که با آن چاپ می کنید، سرعت کار دستگاه ها ، لیست قیمت ها و ... را درج نموده تا مشتری به طور کامل توجیه گردد.
خدمات گیرندگان عزیز ، وب سایت نیازمندیهای صنعت چاپ و تبلیغات و بسته بندی کشور ، هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آگهی ندارد . در معاملات خود نهایت  دقت را لحاظ فرمائید.
با آرزوی رونق کسب و کار هر چه بیشتر شما عزیزان.